Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk

Wsparcie i porady na temat przedwczesnego wytrysku i jak opóźnić wytrysk

Przedwczesny wytrysk polega na tym, że człowiek regularnie wytryskuje po niewielkiej ilości stymulacji seksualnej. Jest to powszechny warunek, który dotyka do 30% mężczyzn na całym świecie. Nie jest niczym niezwykłym, jeśli doświadczasz przedwczesnego wytrysku, jeśli jesteś niedoświadczony seksualnie, jeśli masz długi dystans między partnerami seksualnymi lub jeśli jesteś zdenerwowany seksem z nowym partnerem. Ten rodzaj przedwczesnego wytrysku jest względnie normalny i staje się zaburzeniem seksualnym, jeśli zdarza się to wielokrotnie przez dłuższy okres czasu. Co może być sklasyfikowane jako przedwczesny wytrysk (lub PE) może się różnić między poszczególnymi osobami, jednak lekarze medycyny klasy PE, jak w ciągu dwóch minut od stymulacji seksualnej zdecydowana większość czasu.

Przedwczesny wytrysk może mieć wpływ na Twoje zaufanie seksualne, a także na partnera, co często prowadzi do frustracji. Może być skutecznie leczony za pomocą techniki, takiej jak metoda start-stop, poradnictwo i leki na receptę, takie jak przedwczesne leczenie wytryskowe, które udowodniło działanie takie jak Priligy (dapoksetyna), który jest dostępny w naszej witrynie. Nasza usługa jest całkowicie dyskretna i w 100% poufna.

Co to jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk (PE) jest stanem seksualnym, w którym człowiek nie może kontrolować wytrysku (nadejście) w krótkim czasie, w większości doświadczeń stymulacji seksualnej. Chociaż nie ma lekarstwa na PE w taki sam sposób, jak antybiotyki na zakażenie, można nadal skutecznie zapobiegać wytrysku, a wiele metod zbadania. Chociaż PE często wiąże się z przenikliwym seksem pochwy, można go zdiagnozować na podstawie gry wstępnej, seksu oralnego, seksu analnego, masturbacji, a nawet stymulacji seksualnej, takiej jak oglądanie pornografii.

Diagnozowanie przedwczesnego wytrysku

Lekarze i inni specjaliści medyczni klasyfikują czas na około dwie minuty (120 sekund) jako zasadę ogólną, jednakże osoby z tym stanem mogą czuć się, że do pięciu minut często powoduje niepokój i frustrację. Podczas gdy niektórzy mężczyźni mogą trwać dłużej niż 30 minut przed osiągnięciem arystokracji, inni mogą wytryskuć tylko od 8 do 15 naciągów pochwy, a zatem chęć leczenia przedwczesnego wytrysku może w znacznym stopniu wpływać na osobiste poglądy na temat seksu i masturbacji, z osobistymi doświadczeniami i oczekiwaniami Grając w część.

Trudno określić punkt końcowy dla mężczyzn, którzy cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku i tych, którzy tego nie robią. Przy ustalaniu, czy masz przedwczesny wytrysk (PE), ważne jest, aby szukać profesjonalisty medycznego, który może zdiagnozować stan pacjenta i zbadać wszelkie techniki, metody i zabiegi, z którymi możesz być zainteresowany.

Przedwczesne objawy wytrysku

Przedwczesny wytrysk dotyka wielu mężczyzn na całym świecie. Jednak nie zawsze jest jasne wskazanie tego, co dokładnie kwalifikuje się jako nieoczekiwane wytrysk, ponieważ oczekiwania co do płci powinny różnić się w zależności od osoby.

Badania nad przedwczesnym wytryskiem są jeszcze we wczesnych stadiach, a „poprawna” długość stosunku seksualnego jest subiektywna. Jednak eksperci uzgodnili następujące objawy w celu zdiagnozowania stanu:

 • Jeśli ejakulacja występuje często w ciągu mniej niż dwóch minut (120 sekund), może wystąpić problem
 • Jeśli możesz wytrzymać erekcję dłużej, ale czas pracy został znacznie skrócony, może wystąpić również stan
 • To powinno być uporczywe objawy i występować regularnie, ponieważ w większości przypadków mężczyźni będą cierpieć na wczesną ejakulację, ale nie będzie to uważana za stan zdrowia

Rodzaje przedwczesnego wytrysku

Przedwczesny wytrysk można podzielić na dwie formy, przez całe życie (pierwotny) przedwczesny wytrysk lub nabyty (wtórny) przedwczesny wytrysk. Może to mieć wpływ na przyczyny PE, leczenie i zalecana dawka leków.

Całe przedwczesne wytrysk

Ten typ PE może być odziedziczony przez genetykę lub pojawiać się w wyniku zachowań uczonych przez dzieciństwo, co oznacza, że ​​może on rozpocząć się wcześnie dla większości mężczyzn, którzy mają ten stan. Zagadnienia behawioralne mogą wynikać z ścisłego środowiska, w którym seks jest zmarszczony, lub masturbuje się zbyt szybko jako nastolatek. Te uczucia i zachowania zachowują się w dorosłym wieku i mogą być bardzo trudne do złamania. Oto niektóre z objawów:

 • Wytrysk może pojawić się w ciągu minuty przed penetracją lub nawet wcześniej
 • Niezdolność do opóźnienia wytrysku po penetracji pochwy
 • Uczucia niepokoju, frustracji i lęku przed i po seksie

wtórny przedwczesny wytrysk

 • Ten problem ejakulacji rozwija się z powodów psychologicznych lub fizycznych i jest bardziej powszechny w późniejszym okresie życia, ponieważ złe nawyki są dziedziczone. Objawy to:
   • Trwały wytrysk z minimalną stymulacją Ejakulacja bardzo krótko po penetracji Przedwczesny wytrysk, nawet po zdrowych, funkcjonalnych relacjach seksualnych przed uczuciem osobistego niepokoju, które rozwinęło się w problemy z relacjami

  W przypadku wystąpienia któregokolwiek z objawów powyżej, najlepiej skonsultować się z lekarzem. Z ich pomocą można ustalić przyczynę twojej choroby i znaleźć najlepszą metodę i metodę dostosowaną do Twojego stylu życia. Często kombinacja opcji i technik leczenia może mieć największy wpływ.

  Przyczyny przedwczesnego wytrysku

  Przedwczesne przyczyny wytrysku są powiązane z typem PE, a wiele mężczyzn uważa, że ​​nie ma podstawy ani przyczyny, ale kombinacji, która rozwinęła się w czasie. Kiedy w relacji ważne jest, aby omówić potencjalne przyczyny twojej kondycji, niezależnie od czynnika wstydu, ponieważ może to pomóc w określeniu pewnych scenariuszy i uczuć, które sprzyjają wytrysku (nadchodzącym) za szybko.

  psychologiczny

  Nie ma wyraźnej przyczyny przedwczesnego wytrysku, ale w większości przypadków warunek ten ma charakter psychologiczny. Może to być spowodowane:

    • Stres
    • niepokój
    • Kwestie zaufania
    • strach
    • Depresja
    • Wina

  Jeśli kilka razy człowiek spotyka się z seksem i czuje się pod naciskiem, aby szybko wykonać, może być bardzo podekscytowany orgazmem. Traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa i jego emocjonalne skutki mogą powodować problemy z kulminacją w późniejszym okresie życia.

  Psychologiczne przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być leczone terapią, komunikacją i coachingiem, dlatego ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem na temat problemów umysłowych, emocjonalnych lub psychologicznych.

  Fizyczne

  Problemy fizyczne, takie jak warunki naczyniowe, urazy rdzenia kręgowego, stwardnienie rozsiane i problemy neurologiczne czasami powodują problemy z wytryskiem, a także stosowanie pewnych leków, nadużywania narkotyków i nadmiernego spożywania alkoholu.

  Najnowsze badania wykazały, że istnieje związek między masturbacją a fizycznymi przyczynami przedwczesnego wytrysku. Nadmierna masturbacja powoduje zmianę w chemii ciała poprzez zwiększenie hormonów stresu. Prowadzi to do przedwczesnego wytrysku, a także innych frustrujących seksualnych skutków ubocznych.

  Zapobieganie przedwczesnemu wytrysku

  Ustalenie, czy stan seksualny jest fizyczny czy psychologiczny jest szczególnie ważny w zapobieganiu PE przez całe życie. Może to być pomocne w dalszej komunikacji z partnerem, jeśli ma to zastosowanie oraz z lekarzem lub terapeutą, jeśli zdecydujesz się na poradę.

  Inne sposoby na dłuższe dłużej w łóżku obejmują zdolność do kontrolowania erekcji i wytrysku na wiele sposobów:

  Technika start-stop

  – Podczas stymulowania penisa poprzez współżycie seksualne, masturbację lub granie wstępną, jeśli poczujesz, że masz zamiar wytrysku, zatrzymaj się przez około jedną minutę lub czas potrzebny do odzyskania kontroli. Większość mężczyzn i par stara się robić to od trzech do pięciu razy, ale upewnij się, że wytryskasz (przyjdziesz) w końcu. Wiele par uważa, że ​​jest to najlepiej praktykowane przez masturbację lub wstępną grę, ponieważ zatrzymywanie się wielokrotnie podczas seksu może być frustrujące.

  Metoda wyciskania

  – jest to ten sam proces, co technika start-stop w tym sensie, że przestaniesz seksualną stymulację tuż przed nadejściem ejakulacji. Podczas odpoczynku trzymaj końcówkę penisa (wałek i dławnic) kciukiem i palcem wskazującym przez około 30 sekund. Niektórzy mężczyźni uważają, że technika wyciskania działa skutecznie, gdy zatrzymujesz się przez mniej czasu, niż kiedyś z metodą start-stop (tylko pół minuty na raz), jednakże powinna ona być powtarzana około pięciokrotnie za każdym razem przez kilka miesięcy wcześniej Widząc znaczący efekt.

  Rozkojarz się

  – To może myśleć o czymś innym niż przyziemne, licząc lub głęboko wydech, tuż przed wytryskiem.

  Kremy i prezerwatywy

  – pewna ochrona i smarowanie mogą pomóc w przedłużeniu płci. Obejmuje to grubsze prezerwatywy, które ograniczają uczucie, prezerwatywy Benzocaine i niektóre kremy, które mogą także zawierać Benzocaine, która jest znieczuleniem, która może czasowo drętwieć intensywne uczucie w okolicy. Uważaj na prezerwatywy i kremy, których używasz, ponieważ niektóre płyny mogą uszkodzić prezerwatywy.
  Chociaż wszystkie te metody nie są pełnym dowodem, dostarczają one pewnej formy wsparcia, aby zapobiec lub zmniejszyć występowanie przedwczesnego wytrysku. Znalezienie podstawowej przyczyny problemu jest kluczowe dla skutecznego zapobiegania przyszłym zagrożeniom

  Jakie są przedwczesne leczenie wytryskowe?

  Pomimo że PE jest bardzo powszechnym stanem, Priligy jest jedynym sposobem leczenia dostępnych w Wielkiej Brytanii. Istnieją jednak inne metody, które mogą pomóc w leczeniu tego stanu:

  recepta

  Priligy dapoksetynka pomaga zwiększyć długość stosunku płciowego, co może zwiększyć satysfakcję płciową zarówno dla Ciebie jak i partnera. Priligy pomagało mężczyznom w wydłużeniu płci o ponad 200% do 300%, przy minimalnym ryzyku wystąpienia potencjalnych skutków ubocznych.

  Ćwiczenia

  Opracowano wiele ćwiczeń penisa, które mogą pomóc w leczeniu PE, takich jak ćwiczenia „wycisnąć” i „zatrzymać i rozpocząć”. Te techniki mogą zająć trochę czasu, ale mogą być skuteczne, jeśli są wykonywane regularnie. Chodzi o masturbację przez partnera, ale z aktywnością, zmniejszając się przed wytryskiem. Powtarzanie tej akcji stopniowo pomaga ludziom lepiej kontrolować ich wytrysk.

  Odmrażające środki zaradcze na przedwczesny wytrysk

  Producenci również opracowali kremy i żele przeciw nadwrażliwościom przeciw nadwrażliwianiu, które mają na celu lekko zdrętwiałość penisa i pozwalają na dłuższe stosunki seksualne. Jednakże zabiegi nie są dyskretne i mogą wpływać na przyjemność płciową.

  Terapia

  Jeśli podejrzewasz, że przyczyny przedwczesnego wytrysku są emocjonalne, rozmawianie z lekarzem lub doradcą może być potencjalnie przydatne. W niektórych przypadkach lekarz może zalecić przedwczesne leczenie wytryskowe na receptę w połączeniu z terapią.

  Chirurgia

  Chociaż może to być skuteczny sposób na potencjalnie wyleczenie nieoczekiwanego wytrysku, operacja jest często ostatnim krokiem działania i obejmuje zmniejszenie czucia penisa; Jest to jednak bardzo inwazyjna procedura, która niesie ze sobą szereg poważnych zagrożeń.

  Wielu mężczyzn uważa, że ​​połączenie metod leczenia i zapobiegania jest najbardziej skuteczne. Na przykład, jeśli Twoja choroba wynika z problemów psychologicznych, doradztwo może być skuteczną opcją łączoną z lekami na receptę. Albo może się okazać, że technika ściskania połączona z terapią małżeńską jest najlepszym rozwiązaniem zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego partnera.

  Jeśli chodzi o leki na receptę, istnieją leki, które klinicznie udowodniły, że wydłużają wytrysk. Priligy dapoksetynę jest jedynym lekiem zatwierdzonym w Wielkiej Brytanii i może zwiększyć czas wytrysku nawet o 300%, jeśli jest stosowany prawidłowo. Więcej informacji o Priligy, jak to działa i jak zamówić, można przeczytać na naszej stronie produktu. Inni mężczyźni uważają, że terapia parą jest odpowiednią formą leczenia przedwczesnego wytrysku, zwłaszcza w przypadku długotrwałych związków. Istnieje również możliwość prywatnego trenowania terapii seksualnych i sesji doradczych.

  Żadne postępowanie z PE nie będzie miało charakteru krótkoterminowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o leki, terapię czy profilaktykę, na przykład technikę start-stop, każdy z nich powinien być używany w perspektywie długoterminowej, aby mieć większą szansę na skuteczność.

  Zamawianie zabiegów na receptę online

  Przedawkowanie przedwczesnego wytrysku, Priligy dapoksetynę, można zamówić bezpiecznie i bezpiecznie z naszej strony. Oferujemy całkowicie bezpłatne i poufne usługi konsultacyjne z każdym zamówieniem. Każde zlecenie zostanie sprawdzone przez jednego z naszych zarejestrowanych lekarzy, który następnie dostarczy recepty, jeśli możesz bezpiecznie używać tego leku. Twoje zamówienie zostanie wysłane bezpośrednio z naszej apteki bez dodatkowych opłat za przesyłkę.